F&P INTERNATIONAL

Kalen Kalkavan firması olarak bu haberi sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız, ilgili konular dahilinde gerçekleştireceğimiz proje çalışmalarımız ile İtalya’dan F&P Floreani & Partners International firması ile iş birliği ve çözüm ortaklığı içerisinde bulunarak pazarımıza yeni çözümler sunacağız.

F&P şirketi, makine üreticisi ve onlarca yıllık deneyime sahip tüccar olarak, kaliteli yeni ve ikinci el metal işleme ekipmanı tedarikinde güvenilir bir isimdir.

Farklı sektörler için birlikte çözüm üretiyoruz; Otomobil parçaları üreticileri, bobin servis merkezleri, özel rulo şekillendirme şirketleri, büyük beyaz eşya endüstrileri, çelik fabrikaları, boru ve boru üreticileri, imalat endüstrileri: kaplama, kapılar, HVAC sistemleri, aydınlatma armatürleri, metal mobilyalar, raflar/raflar.

Yüksek kaliteli Boy Kesme Hatları, Rulodan Ruloya Dilme Hatları ve Yüzey İşlem Hatları, Tüp Ekipmanları vb. Avrupa’daki fabrikalarında üretilmektedir.

Özellikle kullanılmış makinelerle ilgili olarak şunları ele alıyoruz: EVG, FIMI, Guida, Novastilmec, Prima/Finn-Power, SACMA, SALICO, Salvagnini, Schlatter, Ungerer, Wean… (Kuzey Amerika’da ayrıca: Braner, Chicago Slitter, Herr- Voss, PRO-ECO, Red Bud vb.)

—————————————–

* Kullanılmış & Yenilenmiş Makine Çözümleri;

Metal Sac / Bobin & Tüp Üretim Hatları ve Ekipmanları

Çelik Üretim Makineleri; Komple Haddehaneler, Üretim Ekipmanları

– Farklı Tipte Pres Makineleri

Her bir ayrı bölüm için satışta olan ürünlerin ilgili listesini görmek için lütfen bağlantıları tıklayarak ve ziyaret ediniz.

 

* Yeni Makine & Hat Çözümleri;

İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek ilgili başlıklarda yeni makine teklifleri sağlayabilmekteyiz.

Bobin & Tüp Ekipmanları Aralığı

Kesik Bobin Paketleme Hattı

Mil Gövdeli Dilme-Kesme Hatları

Boru Kesim Lazerleri

Pinchroll ve Dişli Kutuları

Hadde Ayakları

Kütük Kesme Sistemi

Kütük Yükleme – Taşıma Sistemi

F&P Tüm Ürünler

—————————————–

*Not: Farklı teknik detaylara sahip herhangi bir makine ve hat ihtiyacınız varsa, lütfen bize bildirin, bizde sizin için araştırma yaparak, uygun seçenekleri bulalım.

İhtiyaç duyulan makine ve hatların genel ayrıntılarını belirlemek için sağ bölümde yer alan, ayrı konu başlıkları için hazırladığımız excel  soru listelerini doldurup, bize mail ile gönderiniz lütfen.

 

tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish