BİZ KİMİZ?

KALEN  KALKAVAN  A.Ş.  olarak, firmamız  2001 yılından itibaren sanayinin birçok  sektöründe  (otomotiv, dökümhane, plastik, demir-çelik, metal, inşaat, metal işleme…. v.s.) yeni veya kullanılmış makinelerin, üretim hatlarının ve tesislerin pazarlama ve satış organizasyonlarını düzenlemektedir. Ayrıca komple fabrika tasfiye satış projeleri organize etmekte; sanayicilerimizin endüstriyel ekipman alım ve  satım ihtiyaçları, üretim işbirliği talepleri, ihracat-ithalat faaliyetleri ve olası yatırım düşüncelerine yönelik olarak, araştırmalarımız ve pazar çalışmalarımız ile alternatif çözümler sağlayabilmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz sanayisinde kullanılmış ve atıl duruma gelmiş makinelerin, üretim tesislerinin üretime geri kazandırılmasına, sanayicilerimizin yatırımları ile ülke ekonomisine katkı sağlamalarına ve istihdam yaratmalarına yardımcı olmak amacındayız.

Profesyonel Çözümlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimizle sanayi kuruluşlarımıza yatırım düşüncelerinde  farklı alternatifler ile destek olabilen, talep edilen teknik özellikte uygun teklifleri sunabilen, başlıca sektörlerde her türlü ürün ve hizmete erişmelerini sağlayabilecek, Güvenilir Çözüm Ortağı ve Pazaryeri Olmak.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish